Polskie kosmetyki naturalne

O firmie

Żyjemy w czasach w których otoczeni jesteśmy produktami o niepewnym pochodzeniu i składzie. W czasach w których głównymi składnikami kosmetyków są silikony, parabeny , sztuczne barwniki czy wypełniacze. Niełatwo zakupić produkty do pielęgnacji mogące sprostać Twoim wymaganiom – Kosmetyki pozbawione wszystkich sztucznych ulepszaczy, ale stworzonych w oparciu o naturalne składniki. Niewielu producentów na polskim rynku może zaoferować w 100% naturalne kosmetyki.

Eko Lila to firma zrodzona z pasji do tego, co naturalne, stworzona, byś mogła cieszyć się prawdziwie ziołową pielęgnacją Twojej skóry. Naszą filozofią jest dbanie o najwyższą jakość oferowanych u nas produktów, tak, abyś Ty mogła mieć pewność, że to co kupujesz jest naturalne, ekologiczne, hipoalergiczne i skuteczne w swoim działaniu.

Cały czas się uczymy i testujemy produkty, które wprowadzamy do sprzedaży w naszym sklepie. Robimy to po to, by mieć pewność, że oferowane przez nas produkty zadowolą naszych klientów.

Jesteśmy na rynku od 2013 roku. Możliwość zakupu stacjonarnego jest w naszym stoisku handlowym w C.H. Plejada w Sosnowcu.

 

Zapisz się do newslettera